Zážitky z Barcelony

Od Jakuba, ktorému sme prispeli na letenky do Barcelony, nám prišiel takýto pekný e-mail…
 
Dobrý deň,
ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za to, že som mohol byť v Barcelone.
Milujem výzvy, ktoré mi život prináša, a to, že možem prekročit svoje hranice. Každá takáto cesta je pre mňa inšpiratívna a veľa mi dáva do života.
Aj keď nebolo všetko tak, ako by som si to predstavoval, stálo to za to! Ďakujem vašej organizácii, že mi umožnila spoznať nové historické pamiatky a v nich aj kúsok seba.
V Barcelone bolo super, veľmi som sa potešil, keď som videl katedrálu Sagrada Familia. Bolo úžasné byť tam a obdivovať túto katedrálu. Z hotelového apartmánu sme dokonca na túto krásnu gotickú stavbu videli, navštíviť ju zblízka bol o to väčší zážitok. Ďalej sme navštívili Múzeum Olympijských hier v Barcelone. To sa mi tiež veľmi páčilo. Popozerali sme aj historické centrum Barcelony, ktoré je zaujímavé svojou netradičnou architektúrou. Boli sme aj v Park Güell, ktorý sa páčil aj bratovi Tadeášovi, ktorý tam bol so mnou a pomáhal mi. Odfotili sme sa na Olympijskom štadióne v Barcelone, ktorý patrí tiež k jedným z pekných zážitkov našej cesty.
Týmto by som Vás chcel povzbudiť vo Vašej činnosti – plniť ľuďom ich sny. Nevzdávajte to :) Buďte inšpiráciou pre iných a nech je vaše dielo požehnané.
S veľkou vďakou
Jakub
barcelonaIMAG1518IMG_2856
Aj my ďakujeme, Jakub, že si sa s nami podelil o svoje zážitky, a máme radosť, že sme mohli prispieť k splneniu tvojho sna :)
Posted on